Fizjoterapia Poznań

Postaw na profesjonalistów

Medklinika to profesjonalna, prywatna klinika medyczna. Jedną z naszych głównych specjalizacji jest fizjoterapia. Znamy się na medycynie sportowej jak mało kto – nasi eksperci to m.in dr Jacek Jaroszewski i Paweł Bamber, którzy od lat z sukcesami pomagają naszym reprezentantom w piłce nożnej, dzięki czemu zyskali renomę nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Nasi fizjoterapeuci zajmują się kompleksową terapią pacjenta, obejmującą szeroki wachlarz zabiegów fizjoterapeutycznych. W swojej pracy wykorzystują techniki terapii manualnej, nowoczesnej fizykoterapii i zindywidualizowane programy rehabilitacji ruchowej oraz treningu medycznego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

W czym możemy Ci pomóc?

Nasi specjaliści na co dzień pracują z pacjentami, którzy doznali urazu lub przeciążenia, pozabiegowymi, pooperacyjnymi (artroskopia, rekonstrukcja więzadeł, endoprotezoplastyka).

Fizjoterapeuci w naszym Centrum pomagają odzyskać sprawność pacjentom z dyskopatią, zespołami bólowymi kręgosłupa i stawów obwodowych.

Fizjoterapia Poznań

Fizjoterapia w naszym Centrum medycznym Medklinika to zawsze dobry wybór. Oprócz wysokiej klasy lekarzy posiadamy bogato wyposażone gabinety, najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny i najlepsze warunki, aby pomóc naszym pacjentom jaj najszybciej wrócić do pełnej sprawności. 

Fizjoterapia to wymagający proces, obejmujący szereg działań i metod. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy indywidulanie podejść do każdego pacjenta, aby terapia jak najszybciej przyniosła wymierne efekty.

Jak pracujemy?

W Medklinice korzystamy z całego wachlarza metod rehabilitacyjnych. Wszystko po to, aby jak najlepiej pomóc naszym pacjentom. Wszystkie podane metody są sprawdzone i potwierdzone naukowo, a ich stosowanie zależy od danego przypadku.

  • Terapia manualna,

  • Terapia mięśniowo-powięziowa ,

  • Terapia tkanek miękkich,

  • Techniki osteopatyczne,

  • Techniki limfatyczne, płynowe, przeciwzrostowe,

  • Mobilizacje i manipulacje stawowe,

  • Terapia wisceralna,

  • Neuromobilizacje,

  • Trening medyczny, trening prewencyjny,

  • Kinesiotaping

Dlaczego my?

Indywidualne podejście

Doświadczeni specjaliści

Zaawansowany sprzęt

Co mówią pacjenci?

Profesjonaliści z zakresu fizjoterapii ! Polecam cały zespół fizjo !
Katarzyna
Polecam, szybki i bezpieczny powrót do aktywności fizycznej po artroskopii kolana - dzięki fizjo z Medkliniki.
Kamil
Nowoczesne miejsce, profesjonalne podejscie do pacjenta. I oczywiście złote ręce pana Damiana które przyniosły ulgę mojemu kręgosłupowi.
Filip

Poznaj naszych specjalistów

Fizjoterapeuta
Dyrektor Fizjoterapii

Fizjoterapeuta
Koordynator Fizjoterapii

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeuta